Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Gelecek Partili Başkan’dan Akaryakıt Zammına Eşekli Tepki

Erkan Ilik | 24 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Akaryakıt ücretlerine gelen art arda zamlara tepki gösteren Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, eşeğe binerek tepkisini dile getirdi. Akaryakıt ücretlerine kimsenin takatinin kalmadığını belirten Başkan Kansız, “Artık son model araçları bırakarak, sıfır maliyetsiz eşeklerle ulaşımımızı sağlamak üzereyiz” dedi.

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız’dan akaryakıt satış fiyatlarına gelen art arda zamlara yönelik eşekli tepki geldi.Seydikemer İlçesinin Bağlıağaç Mahallesinde gerçekleştirdiği eşekli akaryakıt tepkisinde AK Parti hükümetinin, halkın sırtından inmediğini ve sorunların gittikçe büyüdüğünü iddia etti.

Hemen hemen her gün akaryakıta fahiş oranda zam geldiğini aktaran Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, “Ne yazık ki ağlanacak halimize güler pozisyona geldik. AK Parti hükümetinin beceriksizliği ve olumsuz yönetimi sonucu hemen her gün bir şeylere zam geliyor. Cebimizde kalmayan Türk Liramızın değeri düşüyor. Ama ne yazık ki AK Partili yöneticiler halk ile dalga geçer gibi ekonominin çok iyi olduğunu ve Dünya ülkeleri arasında ekonomisi gelişen ve büyüyen devletlerin başında olduğumuzu söylüyorlar. Artık son model araçlarımız olsa da nafile. İçerisine benzine ve mazot koyamadıktan sonra neye yarar. Yıllar önceki ulaşım sistemi eşekle ulaşıma dönüyoruz. En azından eşeğin karnını doyurmadan başka masrafı yok. Kulaklara komik gibi geliyor ama, artık bu konu gerçeğe doğru gidiyor” dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

121 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle