Hoşgeldiniz  

Fethiye’nin  İlk Konteyner Üretim Tesisi Açıldı

Erkan Ilik | 21 Ocak 2021 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

Pandemi sürecinde prefabrik ve konteyner evlere talebin artması üzerine girişimci Sadet Kansız Fethiye’de ilk Konteyner üretim tesisini açarak bölgenin ihtiyacını karşılamaya başladı.

Covid 19 pandemi sürecinin uzaması konteyner ve prefabrik ev taleplerinde önemli artışa yol açtı. Bölgemizde de bu konuda eksiklik olduğunu fark eden girişimci Sadet Kansız kolları sıvadı. Bölge ihtiyacını karşılayabilmek adına fabrikadan halka hizmet mantığıyla hareket eden girişimciler, merkezi Tuzla Mah. Süleyman Demirel Bulvarı İlba İş Merkezi Kat:1 No:27’de bulunan Ege İnşaat Mühendislik firmasına bağlı olarak Ege Konteyner Prefabrik firmasını hizmete açtı.

Ege konteyner & Prefabrik yetkilisi Yasin Sert; “2020 yılının mart ayında başlayan pandemi sürecinin ne zaman son bulacağına dair belirsizliğin devam etmesi vatandaşlarımızda müstakil ev arayışına neden oldu. Kiraların yüksekliği, ev fiyatlarının artması sonucunda vatandaşlarımızı daha kolay ev sahibi olma yolu olan konteyner ve prefabrik ev sistemine yönlendirdi. Bizde Sadet Bey ile birlikte bölgemizin ihtiyacını karşılayabilmek adına konteyner üretim tesisimizi kurduk. Sadece konteyner üretmiyoruz vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda prefabrik satışı da yapıyoruz.  Çevre yolu Cumhuriyet Bulvarı Karaçulha ışıkları Tarım Kooperatifi yanında yer alan Ege Konteyner Prefabrik isimli tesisimize gelen vatandaşlarımızın ortak endişeleri aileleri. Yaklaşık 11 ay önce Türkiye’de ortaya çıkan pandemi sürecinin ne zaman sona ereceği konusundaki belirsizlik aileleri endişelendiriyor.  Bu nedenle vatandaşlarımız şehre yakın lokasyonda ama doğa ile iç içe temassız ortamda müstakil ev hazırlama düşüncesiyle konteyner ve prefabrik ev talebinde bulunuyor. Biz firma olarak Fethiye bölgesinde tek olan tamamen kendi üretimimiz olan konteyner ürünleri vatandaşlarımızın istediği tasarım ve ölçülerde yapıyoruz.  Her bütçeye uygun modellerimiz bulunuyor. Ürünlerimizin sevkiyatı kendi araçlarımızla yapıyoruz. Konteyner evlerde vatandaşlarımızın istediği özellik model ve ölçüye göre teslim süresi değişirken, prefabrik evlerde bir hafta içerisinde evi biz hazır uygun bir hale getiriyoruz. Konteyner ya da prefabrik ev düşünen vatandaşlarımızı Tuzla Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı İlba iş merkezi kat:1 no:27 adresinde bulunan merkez ofisimiz ege inşaat müteahhitlik bürosuna bekliyoruz. ” Dedi. (HABER MERKEZİ)

 

398 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,5345
EURO 8,9835
BIST 10,4404
ALTIN 411,42

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle