Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye’li Modifiye Tutkunları Didim Fuarına Damga Vurdu

Erkan Ilik | 12 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Fethiye’deki modifiye tutkunu gençler Fethiye Otomobil Spor Kulüpleri Derneği öncülüğünde Didim’de düzenlenen Modifiye Fuarına katılarak damga vurdular. Fethiye’li modifiye tutkunu gençler, modifiyeli araçları ile katıldıkları fuardan Fethiye’ye dönerken çeşitli derecelerle geldiler.

Didim Tuning Spor Kulübü tarafından organize edilen Modifiye Fuarı, Didim Sahili’nde gerçekleştirildi. Çeşitli illerden 2 bin aracın yer aldığı organizasyona, Fethiye’den araçların da katıldığı belirtildi.

Türkiye Modifiye Kulüpler Birliği Federasyonu Başkanı aynı zamanda Fethiye Otomobil Spor Kulüpleri Derneği Başkanı ve Türkiye Desibel Yarışmaları Hakemi Mesut Karabulut önderliğindeki etkinlik 2 gün sürdü. 20 bin kişinin ziyaret ettiği Modifiye Fuarı, renkli görüntülere sahne oldu.

Dereceye giren araç sahiplerine kupa ve plaketlerini Fethiye Otomobil Spor Kulüpleri Derneği Başkanı ve Türkiye Desibel Yarışmaları Hakemi Mesut Karabulut takdim etti. Karabulut, “Bu tür etkinlikler renkli görüntülere sahne oluyor. Araç katılımı ve ziyaretçilerin ilgisi yoğun oluyor. Güzel bir fuar etkinliği oldu” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

28 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle