Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Altınçekiç “Eğitim Öğretim Yılına Atatürk İlkeleri Doğrultusunda Başladık”

Erkan Ilik | 12 Eylül 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Eğitim-İş Sendikası Fethiye Temsilcisi İstem Altınçekiç, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ederek, “Yeni eğitim öğretim yılımızda da Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda başladık dedi.

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte Eğitim-İş Sendikası Fethiye Temsilcisi İstem Altınçekiç yazılı bir bası açıklaması yaparak yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Altınçekiç, yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

’’ Yeni eğitim öğretim yılımızda da Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda başladık. Eğitimdir insanı insanca yaşatan, dünyayı yaşanır kılan öğretimdir. Sorgulayan daha iyi nasıl olabilirleri ortaya koyan… Eğitim ve öğretimin amaç ve yöntemlerinin uygulanabilirliği için bilim, laiklik, çağdaşlık vazgeçilmezdir. Umutlarımız olan geleceğimizi emanet edeceğimiz tüm öğrencilerimizi bulunduğumuz zor ekonomik koşullara rağmen, tüm imkânlarını zorlayarak, kendilerinden fedakarlık ederek okullarına gönderen velilerimize; omuzlarında kitap, defter dolusu çantalarının yanında gelecek kaygısı yüküyle başlayan öğrencilerimize; sistemin tüm olumsuzluklarına rağmen görevini kutsal bilerek, mesleğinin saygınlığı için ilkelerinden ödün vermeyen öğretmenlerimize ve idarecilerimize 2022 ve 2023 eğitim öğretim yılı hedeflere ulaşılan, sağlıkla, mutlulukla yaşanılan bir yıl olmasını dilerim.’’  Haber-Hakan AYKIRI

63 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle