Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Fethiye’de İyilik Hareketi Devam Ediyor

Erkan Ilik | 15 Nisan 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de esnaflık yapan Salih Sağlam, Ramazan ayı dolayısıyla hayırseverlerin bağışladığı gıdaları ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyor. Her sabah hayırseverler, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki giyim mağazasının önüne sebzeden ekmeğe; kuru gıdadan yağına kadar çeşitli gıda paketlerini, ihtiyaç sahipleri için bağışlıyor.

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da hayırseverler, meydana gelen iyilik hareketi ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımlarını ulaştırabiliyor. Cumhuriyet Mahallesi’nde giyim dükkanı sahibi esnaf Salih Sağlam, hayırseverlerin kendisine bıraktığı gıdaları ‘Hayrat Manav’ sayesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Giyim dükkanının önüne gıdaları yerleştiren Sağlam, dükkanının camına da ‘İhtiyaçsa 1 Al Ücret Ödeme’ yazarak gıdaların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını istiyor.

Her gün giyim mağazasının önüne koyduklarını tüm ürünlerin akşama kadar tükendiğini belirten Salih Sağlam, “11 ayın sultanı Ramazan, aynı zamanda sosyal yardımlaşma, dayanışma ayıdır. Ramazan ayının başlangıcından bu yana hayırseverler, yardımlarını mağazamıza getiriyor. Biz yardımseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü görevi görüyoruz. Burada günlük 60 paket gıda ve 60 civarında ekmek dağıtmamıza rağmen akşamüstü bir tane kalmıyor. Ve bunu her gün yapıyoruz. Buraya destek veren tüm insanlara teşekkür ediyoruz. Tüm halkımıza ve ülkemize hayırlı Ramazanlar temenni ediyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

48 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle