Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

FETHİYE’DE İLK VE TEK YEŞİL CODE OTO EKSPERTİZ

Erkan Ilik | 27 Ekim 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

FETHİYE’DE İLK VE TEK YEŞİL CODE OTO EKSPERTİZ
Yeşil CODE Oto Ekspertiz Fethiye’de açıldı. İkinci el oto alım ve satımında mağduriyetin yaşanmaması için günümüzde Oto Ekspertizlerin önemi daha da arttı. Fethiye de İlk ve Tek KM ile AİRBAG kontrolünü yapan Uzman kadrosu ve Otomotiv Mühendisi Eşliğinde Ekspertiz hizmeti sunan YEŞİL CODE Fethiye Oto Ekspertiz Merkezi Açıldı.
Noter Onaylı, TSE HYB Belgeli Otomotiv Mühendisi eşliğinde Oto Ekspertiz yapılan Fethiye’de İlk ve Tek olan YEŞİL CODE Oto Ekspertiz Merkezinde; KM ve Airbag kontrolünün dışında; İkinci el araç alırken Araçların Beyin analizi yapılarak geçmişte araçta neler yapıldığını gören ve raporlayan tek ekspertiz. Ayrıca Aracın Kaporta, boya, Şase ve Paneline bakarak aracın karışmış olduğu kazalar sonucunda arasın karasöründe oluşan kazaları raporluyor. Aracın Motor ve Mekanik aksamı kapsamında ikinci el araçların Turbosu, Motoru ve Enjektörünün tüm aksamına ve aşınmasına bakıyor ve raporluyor. Aracın Alt Takım ve kontrolü kapsamında fren, yanal kayma, süspansiyon testleri de yeni nesil cihazlar eşliğinde YEŞİL CODE Fethiye Oto Ekspertizde TUV standartlarında sonuç veriliyor. Noter onaylı, TSE Belgeli YEŞİL CODE Oto Ekspertizde 3 Ay 5.000 Km Garantili Ekspertiz yapılıyor.
KUSURA BAKIYORUZ Slagonu ile açılan YEŞİL CODE Fethiye Oto Ekspertiz Fethiye’de Bakılmayan KM ve Airbag kontrolünü yapan ilk ve Tek Oto Ekspertiz Merkezi özelliği ile Fethiye halkının ikince elde risk almasını önlüyor. Garantili hizmet sunuyor.
(HABER/ŞULE UĞUR)

287 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7840
EURO 10,4210
BIST 12,1259
ALTIN 501,08

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle