Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye’de Bahar Kermesleri Devam Ediyor

Erkan Ilik | 21 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel A- A+

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi, bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte eğitime katkı amacıyla, kermes düzenledi. Kermese Fethiye Belediye Başkan Vekili Emekli Öğretmen Mete Atay’da katıldı. Başkan Vekili Atay, yurt dışında yaşadığı süreç içerisinde, yaşadığı bölgede bulunan Atatürkçü Düşünce Derneklerinde her zaman görev aldığını dile getirdi.

Bahar ayının gelmesi ile birlikte ilçemizde birçok kermes düzenlenirken Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi yönetimi de eğitime katkı amaçlı bir kermes düzenledi. Kermesten elde edilen gelirle eğitim ve kamu alanlarındaki çalışmalara destek verileceği belirtildi. Kermese Fethiye Belediye Başkan vekili Mete Atay da katıldı. Fethiye Belediye Başkan Vekili Mete Atay açıklamasında, ” Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi’nin böyle bir etkinliğinde bulunmak bizim için büyük bir gurur. Derneğimizin Türkiye’nin geleceğinin garantisi olarak görüyorum. Bu anlamda derneğimizin erkinliklerine katılmayı bir görev olarak görüyorum. Yurt dışı hayatım boyunca zaten yurt dışından bulunan Atatürkçü Düşünce Derneklerinde görev almıştım. Yeni seçilen Dernek Başkanımız Haydar Bey ve üyelerini de tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Topçu, “Kemalizm Dışında Hiçbir Düşünceye İhtiyaç Yoktur.”

Geçtiğimiz günlerde üyeleri arasında gerçekleşen seçimle Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Başkanı olarak seçilen Haydar Murat Topçu ise açıklamasında, “Dernek olarak Fethiyeli dostlarımızı Atatürkçüleri kermesimizde görmekten gurur duyuyoruz. Kermesimiz tamamı ile eğitime destek amaçlıdır. Bu konuda da tüm Fethiyeli dostlarımızı ve Atatürkçüleri başkan vekilimizin nezdinde kermesimize ve derneğimize davet ediyoruz. Dernek olarak bizden beklenen her türlü misyonu yerine getirmek içim yola çıktık. Kemalizm dışında hiçbir düşünceye ihtiyaç yoktur. Bizler her zaman bu düşüncenin peşindeyiz. Dostlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyuyor sevgi ve saygılar sunuyorum”  ifadelerini kullandı.(FG)

add kermes (1)_640x427 add kermes (6)_640x427 ADD’den Eğitime Destek Kermesi (2)_640x427add kermes (7)_640x360 add kermes (6)_640x360

452 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle