Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

ADD’den Eğitime Destek Kermesi

Erkan Ilik | 21 Nisan 2014 | Güncel A- A+

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi, eğitime katkı amaçlı dün dernek binası önünde bir yiyecek kermesi düzenledi. Kermeste keşkek, etli nohut ve saç böreği ön planda yer aldı. Kermesten elde edilen gelirle öğrencilere burs verileceği belirtildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Haydar Topçu Murat yaptığı açıklamada, “ADD Fethiye Şubemiz yiyecek kermesi düzenledik. Bu kermesin amacı eğitime katkıdır. Derneğimiz uzun yıllardan beri, özellikle Fethiye dışında okumakta olan üniversite öğrencilerine burs yardımı yapmaktadır. Bunu her yıl yapıyoruz. Dernek üyesi hanımlara bu yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu kadar ilgi beklemiyorduk. Kermesimize katılan Fethiye halkına teşekkür ederiz. Bundan sonra da eğitime katkı amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz” dedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi bahçesindeki kermeste ayrıca diğer yiyecek ürünleri de ilgi görürken, Dernek Başkanı Haydar Topçu Murat, kermese katılan konuklarla tek tek ilgilendi.(FG)

add kermes (1)_640x427 add kermes (6)_640x427 ADD’den Eğitime Destek Kermesi (2)_640x427

601 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle