Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğünde Bayrak Değişimi

Erkan Ilik | 17 Ağustos 2022 | Genel, Güncel A- A+

Resmi gazete de yayımlanan Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Atama Kararnamesiyle, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan Bitlis İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atanırken, Muğla İl Trafik Şube Müdürü Kayhan Dadaşoğlu’da Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Atama Kararnamesiyle, Bitlis İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atanan Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’dan boşalan makama 3.sınıf Emniyet Müdürü olan Muğla İl Trafik Şube Müdürü Kayhan Dadaşoğlu atandı.Dadaşoğlu’nun emniyet teşkilatına 1991 yıında girdiği öğrenilirken uzun yıllardan bu yana da Muğla Trafik Denetleme Şube Müdürü olarak görev yaptığı bilgisine ulaşıldı.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, daha önce Fethiye’de 5 yıl ilçe emniyet müdür yardımcısı olarak görev yaparken ardından sırasıyla Seydikemer İlçe Emniyet Müdürü, kısa bir süre Fethiye İlçe Emniyet Müdürü, Ortaca İlçe Emniyet Müdürü ve Dalaman Hava Limanı Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştı. Ayhan’ın son olarak yurt dışı görevinde bulunduğu da öğrenildi. Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan yaklaşık 2 senedir görev yaptığı Fethiye’den, Bitlis İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı. Haber-Hakan AYKIRI

71 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle