Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Faruk Kaya Mezun Olan Öğrencileri Kutladı

Erkan Ilik | 21 Ocak 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Fethiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülen Açık Öğretim Lisesinden mezun olan öğrencilerine diplomalarını vererek dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Fethiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülen Açık Öğretim Lisesinden dönem ortasında 588 öğrenci mezun olarak lise diplomalarını almaya hak kazandı. Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya da, en yüksek diploma notunu alan kız öğrenci Selin Öner ve erkek öğrenci Berat Tosun, en yaşlı bayan öğrenci Filiz Çot ve en genç kız Ceren Kılınç ile erke k öğrenci Fatih Gölcük’e diplomalarını makamında düzenlenen törenle diplomalarını ve hediyelerini vererek tebrik etti.

Hayat boyu öğrenmenin peşinde olunması gerektiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, “”Açık öğretim okulları yarıştan kopmayanların, eğitimlerini devam ettirme azmini yitirmeyenlerin okullarıdır. Hayatın getirdiği bazı zorluklara takılmayanların, bütün engellere rağmen öğrenimlerine devam etme gayreti gösterenlerin okullarıdır. Bu sebeple açık öğretim okullarından mezun olmak takdire layık bir başarıdır” ifadelerinde bulunarak yetişkin öğrencilerin mezuniyetlerini kutladı. Haber-Hakan AYKIRI

 

565 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle