Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Esenköyspor Kulübü’nden Başkan Karaca’ya Plaket

Erkan Ilik | 15 Eylül 2021 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Esenköyspor Kulübü yeni yönetimi, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Karaca’ya plaket takdim edildi.

Esenköyspor Kulübü Başkanı Ramazan Günday Balcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Emrah Tekelioğlu, Ali Rıza İnce, İlker Köse, Hüseyin Arısoy, Hakan Gökçen, Emre Karabulut, Osman Aksal ve Esenköy Muhtarı Osman Balcı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti. Samimi ortamda geçen ziyarette Esenköyspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Karaca’ya ‘Esenköyspor Kulübüne yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.’ yazılı plaket ve Esenköy’e ait olan dont testisi takdim ettiler.

Başkan Karaca ise yeni yönetimi tebrik ederek, “Esenköyspor Kulübü Fethiye’mizin önemli kuruluşlarından biridir. Yeni yönetimin kulübe hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Şahsım ve belediyem adına spora ve sporcuya desteğimiz her zaman devam edecektir. Plaket için çok teşekkür ederim” dedi.

400 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle