Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

EROL DOLU Fethiyespor Dokuz Puan’a Kenetlenmeli

Erkan Ilik | 14 Nisan 2014 | Genel A- A+

EROL DOLU

Fethiyespor Dokuz Puan’a Kenetlenmeli

Pazar günü galibiyet için Denizlispor karşısına çıkan Fethiyesporun, kendi sahasında 4–1 gibi bir skor ile mağlup olması hepimizi şaşırttı. Fethiyespor’un bu sezon kendi sahasında kaybettiği puanlar kendi hanesine yazılmış olsaydı, Fethiyespor bugün bu duruma düşmeyecekti. Deplasmanda kazanmış olduğu puanlarla Fethiyespor hala umudunu korumaya çalıştığına inanıyoruz. Artık Üç hafta sonra sezon bitecek.

Denizlispor karşısında Ziziç ve Liridon’un oynamaması taraftarlar arasında da çok konuşuluyor. Tabii Engin hoca bu İki oyuncunun neden oynamadığını daha iyi bilir. Pazar günü sahada varlık gösteremeyen bir Fethiyespor gördük.

Maç günü sabahtan eski Kulüp Başkanlarından Necmi Nalbantoğlu ile karşıtlım. Kendisine Necmi ağabeye takım niye Fethiye’de puan kaybediyor diye sorduğumda, o da bana cevap verirken boynunu bükerek, ‘Erol bu maçı almak zorundalar’ diye söyledi.

Malasef Fethiyespor Denizlispor karşısında yine Üç puanı rakibine verdi. Biliyorum Futbolcu arkadaşlarda çok gayret ediyorlar. Maçtan sonra Basın toplantısında Onur Okan dason maçlar bunlar hepimiz çok üzülüyoruz. Biz de böyle olmasını istemeyiz. Mağlup olduğumuz zaman arkadaşlarımızdan soyunma odasında ağlayan arkadaşlarımız oluyor. Bizlerde başarısız olmak istemeyiz. Önümüzde Üç maçı alıp kümede kalmak istiyoruz’ diye

Fethiyespor Denizlispor karşısında savunmada hiçbir varlık gösteremedi. Bundan dolayı Denzilispor’un atakları Fethiyespor kalesinde daha çok etkin oldu.

Maçın bitmesine Üç hafta kaldı. Bu hafta sonu Fethiyespor Adana Demirspor Maçı için Adanaya gidecek. Fethiyespor hep zorlukları yenen takım olmuştur. Bu sezon da zoru başaracağına inanıyoruz.

 

 

387 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle