Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Emniyetten Okullar Bölgesinde Uygulama

Erkan Ilik | 08 Eylül 2021 | Asayiş, Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından okullar ve çevrelerinde denetim yapıldı. Asayiş, Narkotik Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele,Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri ve karma kadro personelinden oluşan 6 ekip 12 personelin  katılımıyla yapılan çalışmalarda park, bahçe gibi yerlerde başta narkotik suçlar olmak üzere, umuma açık yerler, metruk binalar, alkol ve tütün mamulleri satışı yapılan yerler, iddia ve ganyan bayileri, kahvehaneler, internet ve elektronik oyun salonları denetlendi.

2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte Fethiye İlçe  Emniyet Müdürlüğü ekipleri ‘Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması’ kapsamında okul çevresi ve oyun salonlarında denetim yaptı.

İlçe  Emniyet Müdürlüğüne bağlı 6 ekip ve 12 personel ‘Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması’ kapsamında Fethiye’deki  101 okul ve çevresinde geniş çaplı uygulama yaparken, çok sayıda da kimlik  sorgulaması yaptı.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, bir internet kafede oyun oynarken buldukları 18  yaş altı öğrenciyi de okuluna teslim ettiler.

Yetkililer ilçenin farklı noktalarında bu tür uygulamaların sık sık yapılacağını ifade ederken, çevredeki vatandaşlarda bu uygulamalardan dolayı emniyet personelini tebrik ettiler.

484 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle