Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ece Saray’ın ‘Sezona Merhaba’ Partisine Yoğun İlgi

Erkan Ilik | 24 Haziran 2022 | Genel, Güncel, Turizm A- A+

Ece Saray Yat kulübünün geleneksel sezona merhaba partisi yoğun ilgi gördü.

Ece Saray Marina’da gerçekleşen sezona merhaba partisine yoğun katılım oldu. 2 Yıl devam eden pandeminin ardından yeniden gerçekleşen Ece Saray yat kulübünün sezona merhaba partisi sade bir törenle gerçekleşti. Sezona merhaba partisinde konuşan Ece Saray Yat kulübü yönetim kurulu başkanı Nejat Ece; “ Bu yıl planladığımız 29 Ekim ve 19 Mayıs 2023 rallilerini gerçekleştireceğiz. Ece Saray Yat kulübü olarak pek çok yeni etkinliğe imza atacağız” İfadelerinde bulundu.

Fethiye’nin en gözde ve en büyük yat kapasitesine sahip Ece Saray Marina’da, Ece Saray Yat kulübü tarafından sezona merhaba partisi düzenlendi. Etkinliğe davetliler yoğun ilgi gösterirken, 2 yıl devam eden pandeminin ardından geleneksel olarak her yıl yapılan Sezona merhaba partisinde Fethiye’de ki denizciler bir araya gelerek sezonu değerlendirme fırsatı da buldular. Sezona merhaba partisine Deniz Ticaret Odası Başkan Şaban Arıkan,  Sahil Güvenlik Bot Komutanı Erdal Kıreker, Göcek Liman Başkanı Cihan Duman, Likya Kadın Geliştirme ve Dayanışma Kadın Kooperatif Başkanı Çiğdem Karaca, Bursa Eski Milletvekili Ceyhun İrgil, Hukukçu ve TV Yorumcusu Ruşen Gültekin, Yazar Mine Kırıkkanat, İngiltere Fahri Konsolosu Mustafa Şıkman, Ece Taş yönetim kurulu başkanı Sema Ece, Ece Saray Yat Kulübü yönetim kurulu başkanı Nejat Ece, Fethiye Emlakçılar Derneği başkanı Serdar Oğuz, Acenta sahipleri, Marinada konaklayan yatların sahipleri ve müşteriler ile denizciler katıldı. Fotoğraf sergisininde yer aldığı sezona merhaba partisinde Ece Saray Yat Kulübü yönetim kurulu başkanı Nejat Ece, davetlilerle bir bir yakından ilgilenirken, konuklar bu gecede turizm sezonu ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Gecede davetlilere ve özellikle çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Ece Saray Yat Kulübü yönetim kurulu başkanı Nejat Ece yaptığı konuşmada,” Geçtiğimiz günlerde Fethiye’mizin Ata ve Likya kooperatifinin ürünlerini burada sergiledik. Bu kooperatiflerimiz her cumartesi günü ürünlerini sergilemeye devam edecek. Bunun haricinde bu sene 2 seneden beri yapamadığımız Yaza merhaba etkinliğimizi yapmaktan ve sizlerle olmaktan çok mutluyuz.  Müteaki ben yarın ilk defa ben de bu tabiri yeni öğrendim. Dez avantajlı çocuklarımızı denizle buluşturup, deniz vasıtalarını tanıtacağız.. Bu arkadaşlarımız ilk defa denizi göreceklerden oluşuyor. Ece Yat Kulübü olarak geçen yıl yapamadığımız rallilerimizi bu yıl ve 2023 yılında büyük bir aksilik çıkmadığı takdirde yapacağız. 2022 turizm sezonunun güzel geçmesini temenni ediyorum “ diye konuştu.

46 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle