Hoşgeldiniz  

Duralit Nedir?

Erkan Ilik | 30 Kasım 2020 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Mobilya sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasında yer almakta olan duralit ,ahşap bir panel niteliğindedir. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu ürün, ahşaplardan atık olarak çıkan talaşların belirli işlevler sonrası birleştirilmesi şeklinde üretilmektedir. Farklı ölçülerde üretilmekte olan bu ürün ülkemiz de oldukça sık kullanılmaktadır. Ayrıca tüm dünya ülkelerine de ihracat yapılmakta olan bu ürün içerisinde birçok farklı özelliği barındırmaktadır.

Duralit Özellikleri

Kullanım alanı her geçen gün genişleme gösteren duralit ürünü, farklı ebatlara kolay getirilebilme, sağlık açısından herhangi bir zararlı madde içermeme, gibi özellikleri ile mobilyacıların göz bebeği niteliğindedir. İlgili ürün içerisinde barındırdığı tüm bu özellikleri sayesinde tren vagonu üretimi, prefabrik ev, kapı, sandalye arkası, gemi dekorasyonu, asma tavan beyaz eşya gibi alanlarda da adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Duralit Avantajları

Bir levha niteliği taşımakta olan duralit, kullanım olanağı sağladığı alana birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Suya ve sıcaklığa dayanıklı bir yapıya sahip olması, kolay temizlenebilirliği, yanıcı maddelerden zara görmemesi, dayanıklı bir yapıda olması gibi avantajları bu ürünün temel taşlarıdır. Mobilya alanında adı sık duyulan bu ürün çeşitleri için https://www.guvensanat.com/duralit sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

219 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4642
EURO 9,0240
BIST 10,1547
ALTIN 438,14

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle