Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Çılgın Kuaför Havada Saç Kesti

Erkan Ilik | 16 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’nin Çiftlik Mahallesi’nde bayan kuaförlüğü yapan 27 yaşındaki Nasuh Orhon, parasailing (tekneye bağlı deniz paraşütü) uçuş yaptığı sırada 21 yaşındaki Turizm Rehberi Eda Güngör’ün saçını kesti.

Bayan Kuaförü Nasuh Orhon, yamaç paraşütü uçuşları sırasında değişik etkinliklerin gerçekleştirilmesi üzerine, parasailing ile farklı bir aktivite yapmaya karar verdi. Çalış Plajı’ndan hareket eden Nasuh Orhon ve Eda Güngör, yaklaşık 150 metre yüksekliğe çıktı. Paraşütte arkadaşının saçlarını kesen Orhon, çekilen videoyu sosyal medya hesabından paylaştı ve büyük beğeni kazandı.

Turizm Rehberi Eda Güngör yaptığı açıklamada, “Bu filmde rol aldığım için çok mutluyum. Bir sohbetimizde bayan kuaförü Nasuh arkadaşımız parasailing yaparken saçımı kesmek istediğini söyledi. Haliyle ben tedirgin oldum ama Nasuh’a güvendiğim için kabul ettim. Daha sonra beni telefonla aradı. Daha önce parasailing deneyimim olmadığından dolayı biraz korktum. Çok heyecanlandım. Filmi çekerken biz çok keyif aldık. Zaten saçlarımı da kestirmek istiyordum” dedi.

Bayan Kuaförü Nasuh Orhon açıklamasında, “Bu videoyu çekmek uzun zamandan bu yana aklımdaydı. Yamaç paraşütü ile atlarken farklı etkinlikler yapıldı. Oradan esinlenerek, farklı bir şekilde saç kesmeye karar verdik. Parasailing yaparken saç kesimi yaptık. Bununla ilgili de bir video hazırladık. Sosyal medyamızda paylaştık ve müşterilerimiz çok beğendi. Güzel yorumlar geldi. Çok mutlu olduk” ifadelerini kullandı. Haber-Hakan AYKIRI

18 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle