Hoşgeldiniz  
................................................

CHP’liler Atatürk Anıtına Çelenk Sundu

Erkan Ilik | 19 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı öncülüğünde bası siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları Atatürk Anıtına çelenk sundular.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile her milli bayramda olduğu gibi CHP tarafından Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi. Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı Önü’nde gerçekleştirilen törene Fethiye Belediyesi Başkan Vekili Miraç Efe Doğan, Deva Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, STK temsilcileri ve partililer katıldı.

Tören Cumhuriyet Halk Partisi Çelengi’nin İlçe Başkanı Mehmet Demir tarafından Atatürk Anıtı’na sunulması ile başladı. Ardından Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesi, Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Fethiye Şubesi, Fethiye Alzheimer Derneği, FEFSAD,  Fethiye Turizm Derneği çelenkleri Atatürk Anıtı’na sunuldu. Fethiye Kardelen Sanat Derneği ve Yerel Tohumlar Derneği Atatürk Anıtı’na çiçek bıraktılar. Çelenklerin Atatürk Anıtı’na sunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile devam eden törende Cumhuriyet Halk Partisi adına konuşmayı Fevzi Can Ustaer yaptı. Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız’ın konuşmasının ardından sivil toplum örgütleri adına Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesi’nden Dilek Aykurt katılımcılara hitap etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesi Gençlik Kolları tarafından Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve Gençlerin Ata’ya Cevabı’nın okunmasının ardından Fethiye Belediyesi Kent Orkestrası’nın çaldığı marşlar ile tören sona erdi. Haber-Hakan AYKIRI

92 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle