Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

CHP’li Demir’den Esnaf Ziyareti

Erkan Ilik | 13 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, beraberinde ilçe yöneticilerinin de katılımı ile sokaklara inerek esnafla buluştu. Çarşı Caddesinde gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde Başkan Demir, esnafa “Hayırlı İşler” dileklerinde bulunarak istek ve taleplerinin olup olmadığını sorarak kısa süreli sohbet etti.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’in hızına yetişilemiyor. Hemen her gün Fethiye’nin farklı bir noktasında esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Demir, son olarak parti yöneticileri ile birlikte Çarşı Caddesinde bulunan esnafları iş yerlerinde ziyaret etti. Yaklaşık 2 saat süren ziyaret programı kapsamında CHP’li Demir ve heyeti 30’a yakın esnafı ziyaret ederek sohbet etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde Demir, esnafların talep ve sıkıntılarının olup olmadığını sorarak sohbet etti.

Ziyaretler sonrası gazetemiz muhabirine açıklamada bulunan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Her zaman olduğu gibi halkımızın içerinde olarak talep ve isteklerini dinliyoruz. Bugün de Çarşı Caddesinde esnafımızı ziyaret ettik. Onların çayını yudumladık ve hasbihal etme fırsatı bulduk. Esnafımız gerçekten sıkıntılı dönemde. Her bir esnafımızdan bin ah işitiyoruz. Tabiki bu sıkıntıları bizleri de çok üzüyor. Onun için en yakın seçimde CHP iktidarı ile bu kötü gidişata dur diyeceğiz. Geliyor Gelmekte Olan” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

58 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle