Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

CHP’li Demir, “O Zat, AK Partiye Kapıcı Bile Olamaz”

Erkan Ilik | 09 Haziran 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, geçtiğimiz günlerde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ün yaptığı açıklamaya yönelik sert bir şekilde cevap vererek, “Artık ismini ağzıma bile almayacağım o zat, bizim üzerimizden siyaset yapmayı vazgeçsin. O zat kendi partilileri arasında  yapılan seçimde bile birinci çıkamaması rağmen birilerinin sayesinde ilçe başkanı olmuştur. Açıkça beyan ediyorum. O AK Partinin bırak ilçe başkanı olmayı, kapısında bekçi bile olamaz, olmamalı” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ün geçtiğimiz günlerde yaptığı aylık basın açıklamasında eleştirdiği CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, sessizliğini bozarak Öztürk’e yönelik sert ithamlarda bulundu.  AK Partili Turgay Öztürk o açıklamasında, Fethiyesporun İçel İdmanyurdu ile oynadığı ve şampiyon olarak 2’nci lige yükseldiği müsabaka sonrası saha içerisindeki Mehmet Demir’in sevinç gösterilerini eleştirmesine yönelik de açıklamada bulunarak, “Ben küçüklüğümden bu yana Fethiyesporun her kademesinde görev yaptım.Fethiyesporu hiçbir zaman aracı olarak kullanmadım. Fethiyespor bizim arka bahçemiz değil, kalbimizdir.  Bundan sonra ismini ağzıma almayacağım o zat şimdiye kadar Fethiyesporun neresindeymiş. O zat futbol topunu görse, alır evine karpuz diye götürür” şeklinde konuştu.

“Başkanımız Osman Gürün Otoparkı Fethiyespor’a Verdi”

Başkan Mehmet Demir, Öztürk,ün Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e yönelik açıklamalarına da cevap vererek “Fethiye’de Büyükşehir’e ait olan otoparkın 20 yıl öncesi Fethiyespor’a verildi.Başkanımız Osman Gürüne’e de bir mesaj vermiş ne yaptı Fethiyespor için demiş.  Osman Gürün Fethiyespor için Garanti bankasının önündeki otoparkı Fethiyespor’a verdi. 20 Yıl oldu otoparkı vereli kimsenin haberi yok. Hergün alacakları rakamı alıyorlar onu bilemem orası Büyükşehir’in. Birkez daha diyorum Fethiyespor bizim arka bahçemiz değildir kalbimizdir. Bunu da böyle bilsinler” dedi.

“Topu Görse Karpuz Diye Yer ”

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiyesporun İçel İdmanyurdu ile oynadığı ve şampiyon olarak 2’nci lige yükseldiği müsabaka sonrası sahaya inme sürecinde de açıklamada bulundu.

Demir; “ Bizler hep beraber maçımızı protokolde seyrettik. Bizi sahaya da Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı davet etti. Hep beraber sahaya indik. Biz kupayı orda da kaldırdık burada da kaldırdık. Bu arkadaşımız Fethiyespor’un maçını sadece protokolde seyreder.  Ama biz halkın içinde de, apaçilerin içinde de seyrettik. Ben hiçbir zaman protokolde maç seyretmedim ilk defa kupa finalinde seyrettim. Ona söylüyorum topu görse karpuz diye eve götürür yer. Toptan ne anlar? İki dudağın arasında ilçe başkanı oldu. Ona bundan sonra ağır sözlerle hitap edeceğim. Bizleri, Âlim Karaca’yı  ve Cumhuriyet Halk Partisini ağzına almasın. Önce halkın içine çıksın, petrol istasyonlarına girsin onların cevabını versin bize “ ifadelerini kullandı. Haber-Hakan AYKIRI

Haber-Hakan AYKIRI

125 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle