Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Çarşamba Günü Fethiye Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

Erkan Ilik | 27 Nisan 2014 | Güncel A- A+

 

30 Nisan Çarşamba günü saat 13:00 da Fethiye de başlayacak olan 50. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu

Fethiye-Marmaris etabı kapsamında; şehir merkezinde bazı yollar trafiğe kapalı tutulacak. Verilen bilgide Fethiyelilerin mağdur olmamaları için kendilerine önerilen ve açık olan güzergahları kullanması istendi.

Trafiğe Kapatılacak Güzergah İle Trafik Akışının Sağlanacağı Güzergahlar

1. Atatürk Caddesi saat 11:00 dan itibaren; 505 Sokak ile Fevzi Çakmak Caddesi 26. Sokak arası trafiğe kapatılacaktır.

Bu nedenle;Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

Karagözler istikametinden gelen ve Karagözler istikametine gidecek olan sürücüler, DEBBOY ÜST YOL’ u kullanacaklardır. Çarşı istikametine gelecek veya çarşı istikametinden gidecek olan sürücüler, ÇARŞI CADDESİNİ ve 97. SOKAĞI kullanacaklardır.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Okullara gelen ve giden okul servis araçları 505. SOKAK, KAYA CADDESİ, 504 SOKAK ve PÜRŞAHBEY CADDESİ’ ni kullanacaklardır.

2.Cahit Gündüz Caddesi saat 12:00 dan itibaren; Eski Hastane Kavşağı ile Yunus Nadi Caddesi arası trafiğe kapatılacaktır.

Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

Çarşı istikametine gelecek ve çarşı istikametinden gidecek olan sürücüler Muzaffer DONTLU CADDESİ, CELAL BAYAR CADDESİ, MUSTAFA KEMAL BULVARI (Tarık Maro Caddesi ile Ovacık ışıklı kavşağı arasını) ve ADNAN MENDERES BULVARI’ nı kullanacaklardır

3. Mustafa Kemal Bulvarı saat 12:00 dan itibaren; Kaymakamlık konutu ışıklı kavşağın ile Cahit Beğenç Bulvarı arası trafiğe kapatılacaktır.

Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

YUNUS NADİ CADDESİ, TARIK MARO CADDESİ, YERGUZLAR CADDESİ, ŞEHİT NİHAT ORAN CADDESİ ve NAMIK KEMAL CADDESİ üzerinden CELAL BAYAR CADDESİ ve ADNAN MENDERES BULVARINI kullanacaklardır.

  1. Cahit Beğenç Bulvarı saat 12:00 dan itibaren; Orient (Aries) ışıklı kavşağın ile Çevre yolu Yeni Çalış Kavşağı arası trafiğe kapatılacaktır.

Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

Muğla ve Antalya istikametinden veya bağlı köy ve beldelerden şehir merkezine gelecek olan sürücüler ÇEVRE YOLU OSMAN KAYA BULVARI üzerinden ADNAN MENDERES BULVARI ve SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI’ nı kullanacaklar.

Çalış Bölgesini kullanacak olan sürücüler BARIŞ MANÇO BULVARI, YERGUZLAR CADDESİ üzerinden MUSTAFA KEMAL BULVARINI ve ADNAN MENDERES BULVARINI kullanacaklar.(FG)

 

423 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle