Hoşgeldiniz  
................................................

Bolelli’ye Gençlik Haftası ziyareti

Erkan Ilik | 16 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Kültür, Manşet A- A+

Bolelli’ye Gençlik Haftası ziyareti

Fethiye Gençlik Ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ve beraberinde milli sporcuları Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’yi ziyaret ettiler.

15-21 Mayıs Gençlik Haftası olması sebebi ile Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ve beraberinde milli sporcuları ile Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’yi ziyaret ettiler.

Ziyaretler hakkında konuşan Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, “15 Mayıs itibariyle gençlik haftasının açılışını yaptık. 15-21 Mayıs arasında da gençlik haftamız devam ediyor. Bu hafta kapsamında bir takım faaliyetlerimiz olacak. Buradaki amacımız milli sporcularımızı onure etmek hem de diğer sporculara örnek teşkil etmek. O yüzden bu tür faaliyetlerden geri kalmıyoruz. Tüm halkımızı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na katılmaya davet ediyorum” dedi.

Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli ise, her daim gençlerin yanlarında olduğunu belirterek, milli sporculara ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bolelli bu vesile ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

128 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle