Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Boğaziçi Eğitim Kurumlarından YKS Başarısı

Erkan Ilik | 19 Temmuz 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye’nin eğitim sektöründeki öncü kuruluşlarından Boğaziçi Eğitim Kurumları, YKS  sonuçlarının açıklanması ile birlikte başarısını bir kez daha ortaya koydu. YKS’da Eşit Ağırlık dalında Fethiye 1’incisini çıkaran Boğaziçi Eğitim Kurumları Türkiye genelinde ilk 50 Bine 43 öğrenci soktu. Boğaziçi’li olmanın bir ayrıcalık olduğunu aktaran Boğaziçi Eğitim Kurumları Fethiye Kampüsü kurucusu Gürsel Cengiz, “Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

YKS sonuçları açıklandı… Temel Yeterlilik, Alan Yeterlilik ve Yabancı Dil Testi olmak üzere üç farklı oturumda gerçekleştirilen sınavın ardından gözlerin çevrildiği  2022 YKS sonuçları Pazartesi günü  ÖSYM sonuç sayfası üzerinden açıklandı.  Sonuçların açıklanmasının ardından Fethiye’nin eğitim sektöründeki öncü kuruluşlarından Boğaziçi Eğitim Kurumları, eğitimdeki başarısını bir kez daha ortaya koydu. YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Eşit Ağırlık dalında Fethiye 1’incisini çıkaran Boğaziçi Eğitim Kurumları Türkiye genelinde ilk 50 Bine 43 öğrenci soktu.

Elde edilen başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını  kaydeden Boğaziçi Eğitim Kurumları Fethiye Kampüsü kurucusu Gürsel Cengiz, “Her dönem olduğu gibi bu yılda Boğaziçi Eğitim Kurumlarının başarısını öğrencilerimizin  elde ettiği başarılı derecelerle bir kez daha ortaya çıktı. Öğrencilerimiz ve velilerimiz kadar bizlerde çok mutluyuz. Amacımız ve görevimiz eğitim. Dolayısıyla ülkemize başarılı nesiller yetiştirmek amacıyla görevimizi layıkıyla sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

 

71 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle