Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Boğaziçi Eğitim Kurumlarından Okullara Ziyaret

Erkan Ilik | 22 Eylül 2021 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye Boğaziçi Eğitim Kurumları yöneticileri ve öğretmenleri, Fethiye’deki bazı okul yöneticilerini ziyaret ederek, yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dilediler.

Fethiye’nin saygın eğitim kurumlarından Boğaziçi Eğitim Kurumlarının idari yöneticileri ilçedeki bazı okullara ziyaret düzenleyerek 2021-2022 eğitim öğretim döneminde başarılar dilediler.

Ziyaretler sonrası kısa değerlendirmede bulunan  Boğaziçi Eğitim Kurumları Fethiye Kurucusu  Gursel Cengiz, 2021/2022 Eğitim-Öğretim yılının; Sağlıklı, neşeli, mutlu ve başarı dolu günlerle geçmesi  temennisinde bulundu.

Tüm eğitim neferlerine, öğrenci ve velilerimize huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dileyen Cengiz,  Fethiye’deki tüm okullarımızda pandemi kurallarına göre güzel bir sistemle eğitimin verilmesi bizleri eğitimciler olarak ziyadesiyle mutlu etmiştir.  İnşallah kazasız belasız ve okullarımız bir daha kapanmadan güzel bir eğitim öğretim yılı geçirilir. Tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize hayırlı uğurlu bir yıl olsun . Kazasız belasız bir yıl geçirmek dileğiyle” ifadelerinde bulundu.

621 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle