Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Başkan Adayı Demirtaş ve Ekibinden AK Parti Ziyareti

Erkan Ilik | 22 Eylül 2021 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, AK Parti  Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk  ve yönetimini ziyaret etti.

2022 yılının Ocak ve Mart ayı arasında yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri için başkan adaylığını açıklayan ve çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Turgay Öztürk  ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Fethiye’de bulunan 5 bin adet esnafın genel sorunlarının konuşuldu. Ziyarette konuşan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, “Fethiye’nin kalkınması açısından ne yapabiliriz? konusunda parti başkanlarıyla hep beraber tartışıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Başkan Turgay Öztürk  ise, “Güzel bir seçim olsun.  Sevgi dilinin hakim olduğu sonuç itibariyle demokrasilerde olmazsa olmazımız sandıklarımız. İnşallah bu seçim sonucunda Fethiye’nin esnafı kazanır” diye konuştu.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, “Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve ekibini ziyaret ettik. Bizi ağırladıkları için kendilerine teşekkür ederim. Biz bu yola ilk çıkarken talip olduğumuz yerden başlamak istedik. Mevcut yönetim başkanımızı aradık, kabul etmediler. Bizde resmi ziyaretimize kaymakamlığımızdan başlamak zorunda kaldık. Keşke onlarda cesaret gösterip bizi ağırlayabilselerdi. Çünkü hak eden, kim iyiyse o kazansaydı demeleri lazımdı. Ama bu cesareti göstermediler. Bütün STK’ları geziyoruz. Burası bizim şu an STK hiçbir zaman siyasetle alakası yok. Fethiye’nin kalkınması açısından ne yapabiliriz konusunda parti başkanlarına da diğer ilçe yönetim başkanlarıyla hep beraber tartışıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Demirtaş Ve Ekibine Başarılar Diledi

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ise, “Kamil Mutlu Demirtaş kardeşimiz hepimizin yakından bildiği, genç, azimli ve bir o kadar da çalışkan birisi. Cesaret gösterip esnafların sorunlarına çözüm bulabilmek adına yola çıkmış. Kadrosu da pırıl pırıl çalışkan insanlardan  oluşuyor. Bu kadar genç bir kadro görmek bizleri açıkçası sevindirdi. İnşallah bu süreçte şans yanında olur. Demirtaş ve ekibine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

547 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle