Hoşgeldiniz  
--------------------- ------------------- ------------------ ------------------

BODRUM KAYMAKAMI’NDAN GÜÇBİRLİĞİ’NE ÖVGÜ

Erkan Ilik | 13 Kasım 2020 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Siyaset, siyasi A- A+

BODRUM KAYMAKAMI’NDAN GÜÇBİRLİĞİ’NE ÖVGÜ

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Bodrum Güçbirliği Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kaymakam Yılmaz kısa sürede başarılı bir şekilde organize olup çalışmalarına başlayan derneği övdü ve toplum yararına olacak tüm çalışmalarda destek vereceğini açıkladı. Bodrum Güçbirliği Derneği Yönetim Kurulu, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Serdar Kayhan ve yönetim kurulu üyeleri, çalışmalar hakkında Bekir Yılmaz’a bilgi verdi. Derneğin amaçlarını, yaptığı çalışmaları dikkatle dinleyen kaymakam Yılmaz, toplum yararına olacak her çalışmada tam destek olacağını bildirdi. Bekir Yılmaz ayrıca, kısa süre içinde organize olup çalışmalarına başlayan Bodrum Güçbirliği Derneği’ni övdü ve tebrik etti.

 

“RİSKLİ BİNALARIN TESPİTİNİ İSTEDİK”

Bodrum Güçbirliği Derneği Başkanı Serdar Kayhan, ziyarette Kaymakam Yılmaz’a bugüne kadar yapılan çalışmaları anlattı. Hayırsever kişilerden bir çok öğrenciye burs sağladıklarını belirten Kayhan; “Derneğimiz üyesi bir hayırsever arkadaşımız mahallesinde bulunan lisenin ihtiyaçlarını karşılamak için bağış yaptı. Ayrıca 2017 depreminden sonra Bodrum’da bulunan riskli binaların tespiti konusunda farkındalık yaratmak için çalışmalarımıza başladık. Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’a bu konuda bilgi verdik. Yapmış olduğumuz açıklamadan sonra riskli bina sahibi bir çok Bodrumlu bizleri arayarak durumunu anlattı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı da konuyla ilgili ziyaret edeceğiz. Bu konuda ısrarlı çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

“KOMİSYONLARIMIZ ÇALIŞMAYA BAŞLADI”

Bodrum Güçbirliği Derneği olarak 9 komisyon oluşturduklarını belirten Serdar Kayhan; “Eğitim, Turizm, Esnaf ve Ticaret, Çevre ve enerji, Kadın ve aile, Deniz ve denizcilik, Sağlık-sosyal-kültür, gençlik ve spor, sokak hayvanları komisyonlarını oluşturduk ve dernek üyelerimiz arasında görev paylaşımlarını yaptık. Komisyonlarımız çalışmaya başladı. Bodrum Güçbirliği Derneği olarak Bodrum’un doğal ve tarihi özelliklerine, kendine has dokusuna çok önem veriyoruz. Bodrum’u Bodrum yapan değerlerin zarar görmemesi ve yaşaması için elimizden geleni yapıp tüm Bodrum’la güçbirliği yapmak istiyoruz. Bu amaca hizmet eden tüm kişi ve kuruluşlara derneğimizin kapısı sonuna kadar açık” dedi.  (HABER MERKEZİ)

3377 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
BIST 11,5532
ALTIN 484,93

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle