Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

BİREY’den Dört Dörtlük Kampanya

Erkan Ilik | 10 Ocak 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Özel Fethiye Birey Kurs Merkezi tarafından düzenlenen dört dörtlük kampanya kapsamında 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik başarı ve bursluluk sınavı düzenlenecek. Sınav tarihlerinin 15 Ocak Cumartesi ve 16 Ocak Pazar olduğu bildirildi.

Özel Fethiye Birey Kurs Merkezi tarafından düzenlenen dört dörtlük kampanya kapsamında 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik başarı ve bursluluk sınavı düzenlenecek. Sınav tarihlerinin 15 Ocak Cumartesi ve 16 Ocak Pazar olduğu bildirildi

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek sınav sonucunda başarılı öğrencilere, Özel Fethiye Birey Kurs Merkezi tarafından yüzde 100’e varan burs imkanı sunulacağı belirtildi. Dörtlük kampanya ile bir ilke imza atan Birey Kurs Merkezi; bu organizasyon ile öğrencilere 12 aya varan taksit imkanı ve erken kayıt fiyat avantajı sunuyor.

Konuyla ilgili açıklama Birey Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Şerif Özdemir, “Dört dörtlük kampanyamız ile yine bir ilke imza attık. 15 Ocak Cumartesi ve 16 Ocak Pazar günü düzenleyecek olduğumuz ücretsiz başarı ve bursluluk sınavı; 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yöneliktir. Başarılı olan öğrencilere yüzde 100’e varan burs imkanımız olacaktır. Bunun yanında 2022-2023 yılına kayıt yaptıran öğrenciler ücretsiz yaz kursu ve erken kayıt fiyat avantajlarından yararlanabilecek. Ayrıca 2022-2023 yılı için kayıt yaptıran ilk 100 öğrenciye TYT hazırlık kitap seti hediye edilecektir” dedi.

384 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle