Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

AK Parti’den Gazetemize 10 Ocak Ziyareti

Erkan Ilik | 10 Ocak 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kapsamında AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

AK Parti Fethiye  İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beşkaza ve Fethiye Gazetelerini ziyaret ederek, gazetemiz imtiyaz sahibi Nur İlik ve çalışanları  ile bir süre sohbet etti. Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş̧ tarafsız ve özgür basının demokratik, şeffaf ve gelişmiş̧ devletlerin önemli güçlerinden biri olduğunun vurgulandığı ziyarette, Fethiye’deki   basın mensuplarının dürüst, tarafsız, şeffaf bir yayıncılık yaparak, örnek basın mensupları oldukları değerlendirildi.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Öztürk,’’10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle gazeteci dostlarımızı ziyaret ediyoruz. Gece gündüz çalışan dostlarımızın günlerini tebrik ediyoruz. Gazetecilerimiz ile hep birlikte çalışıyoruz. Bu günde ziyaret etmek istedik. Birlikte nice 10 Ocak günlerini görmeye’’ dedi.

 

 

 

330 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle