Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Birey Kurs Merkezi Velileri Bilgilendiriyor

Erkan Ilik | 12 Ağustos 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Her yıl YKS’deki başarılarıyla adından söz ettiren Fethiye Birey Kurs Merkezi öğrencilere verdiği derslerin yanında velilerle de bir araya geldi. Fethiye Birey Kurs Merkezi Kurucu-Müdürü Şerif Özdemir, toplantının amacının daha sağlıklı ve daha kaliteli bir eğitim ve öğretim için velilerle görüş alış verişinde bulunulduğunu söyledi.

Fethiye Birey Kurs Merkezi Müdürlüğü daha sağlıklı ve daha kaliteli bir eğitim ve öğretim için velilerle bir araya geldi.

Düzenlenen toplantılar hakkında açıklamada bulunan Fethiye Birey Kurs Merkezi Kurucu-Müdürü Şerif Özdemir, “Kurs Merkezimizde yaz döneminde yoğun bir ilgi oldu. Yaz programında kontenjanlarımız dolu geçiyor. Kurslar programında öğretmen kadromuzla velilerimizin buluştuğu çok verimli toplantılar gerçekleştiriyoruz. Toplantılarımızın amacı, daha sağlıklı ve kaliteli bir eğitim ve öğretim için velilerle irtibat halinde oluyoruz” dedi.

Velilere ve öğretmenlere teşekkür eden kurucu müdür Şerif Özdemir, “Kış dönemi kayıtlarımızda devam ediyor. Kontenjanlarımızın sınırlı olduğunu hatırlatıyoruz. Fethiye halkının kurumlarımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

87 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle