Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Bingül “FB ve GS Her Zaman Dosttur”

Erkan Ilik | 14 Eylül 2021 | Genel, Güncel A- A+

Süper lig de ezeli bir rekabet içinde olan Galatasaray ve Fenerbahçe’nin Fethiyede’ki taraftar dernekleri ilçeye yeni atanan Başsavcı Ünal Bingül ü ziyarete hemen hemen aynı saatte gidince ortaya alışık olmadığımız harika bir görüntü ortaya çıktı.

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Başsavcı Ünal Bingül’ü ziyaret edip çıkarken Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Ünal Ve Yönetim Kurulu üyeleriyle karşılaştılar. Başsavcı Ünal Bingül 2 güzide kulübün taraftar dernek başkanlarının bir arada harika bir görüntü oluşturmasından mutlu oldu. Başsavcı Ünal Bingül FethiyesporKaşkolu takarak GS ve FB Fethiye Taraftar Dernekleri Başkanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirirken “Fethiyespor’a üstün başarılar diliyorum. İnşallah Fethiye sporumuz bu sene bir üst lige çıkacak. FB ve GS her zaman dosttur. FB varsa GS vardır. GS varsa FB vardır. Bu iki başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

228 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle