Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Otgöz Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Erkan Ilik | 13 Ekim 2021 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer’in Yayla Mahallelerine ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Otgöz, Seydikemer’in 65 mahallesine eşit hizmet anlayışıyla yatırımların devam ettiğini söyledi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve taleplerini dinlemek amacıyla mahalle ziyaretlerine devam ediyor. İki günde 17 mahalleyi ziyaret eden Başkan Otgöz’e mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Her gittiği mahallede belediyenin çalışmalarını da inceleyen Başkan Otgöz, mahalle muhtarlarıyla birebir görüştü. Sabah saatlerinde Yayla Ceylan Mahallesi’ne gelerek ziyaretlere başlayan Başkan Otgöz gün boyu sırasıyla; Temel, Seki, Kayabaş, Bekçiler, Bayır, Çökek, Dere, Çatak ve Kayacık Mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Otgöz’e ziyaretlerinde Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak, belediye meclis üyeleri Harun Hıra, Bahri Boğa, Hakan Büyükaydın, Levent Tosun, Yusuf Bağırcı, Zeki Yanatma ve Fen İşleri Müdürü Muharrem Gökcen eşlik etti.

Mahalle muhtarları ve sakinleri ile yapılan toplantılar hoş sohbet ortamında gerçekleştirilirken vatandaşlar taleplerini ve sorunlarını Başkan Otgöz’e iletip, yapılan hizmetlerden dolayı memnun olduklarını belirttiler.

Tüm dünyanın  ve Türkiye’nin koronavirüs pandemisiyle mücadele ettiği dönemde Seydikemer Belediyesi’nin yatırımlarına ve hizmetlerine hız kesmeden devam ettiğini dile getiren Başkan Otgöz; “Dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Yaklaşık 2 senedir pandemiyle mücadele ediyoruz. Belediye olarak bu süreçte çalışmalarımızı aksatmadan devam ettik. Seydikemer’imizin 65 mahallesini yatırımla buluşturmaya devam ediyoruz. Hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızdan gelen talepler bizim için öncelik olmuştur. Seydikemer’in her Mahallesinde yol bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler gece gündüz sahada çalışıyor” ifadelerini kullandı.

491 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle