Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Başkan Mehmet Üstün’den Gürün’e Ziyaret

Erkan Ilik | 13 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün ve yönetimi Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde kurucusu olduğu ve 20 yıldır başkanlığını yaptığı Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanlığına bir dönemlik aranın ardından tekrar başkanlığa seçilen Mehmet Üstün beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Altı Nokta Körler Deneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün, “Yıllarımı verdiğim Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanlığına yeniden seçilmiş olmam nedeni ile ekibimiz ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün beye nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Başkanımız da sağ olsun bizleri kırmadı ve misafir etti. Başkanımızla birlikte geçmiş dönemlerde beraber işlere imza attık. İnşallah kaldığımız yerden tekrar başlayacağız” ifadelerinde bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün ve yönetimine teşekkür eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Yeniden görev tazeleyen Mehmet Üstün başkanıma yeni görev döneminde hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum. Nazik ziyaretleri de beni oldukça mutlu etti. Mehmet üstün başkanım geçmiş dönemlerde yaptığı yöneticilikle kendini kanıtlamış bir insandır. Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığımız ve bu alanda bize gelen müracaatları başkanımızla istişare içerisinde olarak değerlendireceğiz” dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

27 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle