Hoşgeldiniz  
................................................

Başkan Karaca Üniversite Adaylarına Başarılar Diledi

Erkan Ilik | 16 Haziran 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, bu hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde bir mesaj yayımladı ve sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

Belediye Başkanı Alim Karaca mesajında şunları ifade etti:

“Sevgili gençler;

Sizler, ulu önderimiz Atatürk’ün de vurguladığı gibi, bizim geleceğimiz ve güvencemizsiniz. Bu hafta sonu gireceğiniz sınav, üniversite hayalleriniz için önemli bir adımdır. Bir baba olarak, eğitimci eşimle birlikte, bizler de sizin heyecanınızı paylaşıyoruz. Fakat asla unutmayın ki; hiçbir sınavın sonucu sizlerin moral, motivasyon, ruh ve beden sağlığınızdan daha önemli ya da daha değerli değildir.

Siz her zaman ve her koşulda bizim biricik evlatlarımızsınız ve emeğinizin karşılığını mutlaka alacaksınız. Her şeyin gönlünüzce ve güzel olmasını diliyorum.

Bu vesileyle, sizlerin yetişmesinde ve yarınlara hazırlanmanızda bugüne dek büyük gayret gösteren öğretmenlerinize, ailelerinize ayrıca teşekkür ediyorum.

Son söz olarak; tüm yurttaşlarımıza da hafta sonu özellikle sınav saatlerinde korna, siren, müzik, inşaat, bakım onarım gibi gürültüye sebebiyet verebilecek durumlardan kaçınmaları gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle sınava büyük bir özveri ile hazırlanan gençlerimizin ve ailelerinin heyecanlarını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

32 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle