Hoşgeldiniz  
................................................

Başkan Karaca Güne Mobilyacı Esnafı İle Başladı

Erkan Ilik | 23 Haziran 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’deki mobilyacı esnafının davetini geri çevirmeyerek, sabahın ilk saatlerinde onlarla kahvaltı yapıp Fethiye’deki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Geçtiğimiz günlerde Fethiye’deki mobilyacı esnafının bir araya gelerek kurduğu Fethiye Mobilyacılar Derneği aktivitelerine hızlı bir şekilde başladı. Dernek başkanı Kıymet Korkmaz ve yönetimi sanayi sitesindeki dernek binası önünde tüm üyelerini bir araya getirerek kahvaltılı etkinlik düzenledi. Kahvaltıya Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’da katılarak, mobilyacı esnafı ile ekmeğini paylaştı.

Yaklaşık iki saat mobilyacı esnafı ile birlikte olan başkan Karaca, Fethiye Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve kahvaltıya katılan tüm mobilyacı esnafına teşekkür eden Fethiye Mobilyacılar Derneği Başkanı Kıymet Korkmaz ise, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktararak, “Önümüzdeki günlerde ilçemizin en aktif dernekleri arasında olacağız” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

14 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle