Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Başkan Gürün’den FTSO’ya Ziyaret

Erkan Ilik | 23 Mart 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret etti.

Fethiye Tarım, Seracılık, Hayvancılık, İhtisas Fuarı’nın açılışı için Fethiye’ye gelen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün beraberinde CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye Belediyesi Meclis üyesi Fatih Ugan ve Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli ile birlikte Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Başkan Gürün’ü FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Meclis Başkan Yardımcısı Sami Kemik, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu üyeleri Ramazan Dim, Halil İbrahim Öztürk, FTSO Genel Sekreteri Ezgi Kullukçu karşıladı.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Osman Gürün, Başkan Çıralı’dan Fethiye iş dünyasının sorunlarını dinledi. Fethiye’yi ve son dönemde yaşanan sorunları yakından takip ettiklerini ifade eden Başkan Osman Gürün, diyalog ve işbirliği içinde tüm sorunların üstesinden gelinebileceğini ifade etti.

Ziyarette, turizm sezonu öncesinde Fethiye’de yapılan hazırlıklar, doğal güzelliklerin ve doğanın korunması, otopark sorunu ve toplu taşıma kooperatiflerinin sorunları ele alındı.

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Her zaman yanımızda olan ve bizi dinleyen, bölgemizin, üyelerimizin sorunlarının çözümü adına ihtiyaç duyduğumuz her an ulaşabildiğimiz Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün’e teşekkür ederiz.  Odamızda ağırlamaktan mutluluk duyduk” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sonra erdi.

89 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle