Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Babadağ’da Arabesk Rüzgarı

Erkan Ilik | 25 Ağustos 2022 | Genel, Güncel A- A+

Babadağ Teleferik Sahnesi Konserleri kapsamında Dünyaca ünlü paraşüt merkezi Babadağ, önceki akşam müziğin iki dev ismi Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen’i ağırladı. İkili, sevenleriyle birlikte söyledikleri unutulmayan şarkılarıyla yerin 1200 metre yüksekliğinde  arabesk rüzgârı estirdi.

Yaz başından bu yana Kırtur Turizm organizasyonu ile Babadağ Teleferik Sahnesi Konserleri birbirinden ünlü sanatçıların hayranlarıyla buluşması ile birlikte devam ediyor. Konserler kapsamında Fethiye’liler Babadağ’ın 1200 metre pistinde arabesk ve taverna müziğinin iki dev ismi Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen ile buluşarak doyasıya arabesk rüzgârı yaşadı.

Gecenin ilk bölümünde sahne alan Cengiz Kurtoğlu klasikleriyle nostalji rüzgârı estirdi.Usta sanatçı söylediği birbirinden güzel arabesk şarkıları ile  geceye katılan sevenlerini mest etti.

Bir Sahne İki Dev İsim

Müzikseverlerin buluşma noktası hâline gelen Babadağ paraşüt merkezi  aynı zamanda birbirinden değerli sanatçıları da tek sahnede buluşturmaya devam ediyor. Konserin ikinci yarısı duayen sanatçı Ümit Besen en sevilen klasiklerini seslendirirken Cengiz Kurtoğlu’nu sahneye davet etmesiyle müzik ziyafetini ikiye katladı. Bir sahnede buluşan iki dev isim, iki efsane şarkı “Nikah Masası” ve “Gelin Olmuş” ile hayranlarına özlenen taverna gecelerini de yaşattılar. Haber-Hakan AYKIRI

35 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle