Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Arıkan, “Bu Sezon Beklentimiz Yüksek”

Erkan Ilik | 01 Temmuz 2022 | Genel, Güncel, Turizm A- A+

İMEAK DTO Şube Başkanı Şaban Arıkan, bu yıl deniz turizminden daha iyi beklentiler içerisinde olduklarını belirterek, sezonun gidişatından oldukça umutlu olduklarını söyledi.

Fethiye’de deniz turizm potansiyelinin her geçen gün arttığına dikkat çeken İMEAK DTO Şube Başkanı Şaban Arıkan, pandemi döneminde fazla etkilenmediklerini tatilcilerin izole turlara rağbet ettiğini bu sezonda iyi bir başlangıç yapıldığını ifade etti.

“Deniz Turizmi Yüzde 20 Daha Artacak”

İMEAK DTO Şube Başkanı Şaban Arıkan 9 günlük bayram tatili öncesi yaptığı değerlendirmede, “Ticaret büromuz olarak armatörlerimizle, gönüllülerimizle bölgemizdeki deniz turizm potansiyelini yükseltiyoruz. Mavi vatanımızda potansiyelimizi arttırmayı diliyorum. Pandemi dönemiyle beraber deniz turizmi biraz daha ön plana çıktı. Biz diğer sektörler kadar çok fazla mağdur olmadık. Çünkü tekne ile izole tatil talep gördü. Dolayısıyla biz de bundan bir miktar nemalandık. İnşallah bu sene daha iyi olacak. Biz bunu nereden biliyoruz? Transtop satışlarımız üç aşağı beş yukarı iyi gidiyor. Bu seneki gidişatımızın geçen seneye göre yüzde 10, yüzde 20 gibi üzerinde olacağını bekliyoruz. Geçen sene de çok kötü geçmedi ama bu sezon daha iyi olacağız” diye konuştu. Haber-Hakan AYKIRI

53 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle