Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

AK Partili Başkan Şiddete Soyundu

Erkan Ilik | 02 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, beraberinde iki yöneticisi ile birlikte  iddiaya göre İŞKUR üzerinden alınacak olan 6 aylık  Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında işe alınacaklar listesini istediği Milli Eğitim Şube Müdüründen olumsuz cevap alınca ağır sözlerde bulunarak şube müdürünün üzerine giderek tartakladı.

Olayı Gazeteci Murat Ağırel duyurdu.

AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Korkmaz’ın Kayseri Tomarza İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü basarak bir polisin burnunu kırmasını ve Gaziantep Şehitkamil AKP İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’ın polislere saldırması sonrası bir olay da Fethiye’de yaşandı.Ağırel’in iddiasına göre Fethiye’de İlçe Milli Eğitim Şube Müdürünün makam odası, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve iki yöneticisi tarafından basıldı. İlçe Milli Eğitim müdürü burada AKP’liler tarafından tartaklandı.

 ‘Önce Telefonda Küfür Ediyorlar’

Tüm Fethiye halkının yanı sıra Türkiye’de gündeme düşen haberi duyuran Ağırel’in iddiası şu şekilde;

“Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü 31.08.2022 günü saat 14:00 civarında AKP Fethiye İlçe Başkanı Adnan ve Zafer isimli iki kişi tarafından makamı basılarak tartaklandı. Olay ise AKP ilçe başkanlığından saat 12:00 gibi Zafer adlı kişi Müdür Erdinç beyi arıyor. İŞKUR’un Toplum yararına programı kapsamında işe alınacaklar listesini istiyor. Müdür bey liste ile başka birinin ilgilendiğini söylüyor. Telefondaki kişi küfür ediyor” ifadelerini kullandı.

“14:00 gibi de İlçe Milli Eğitim Müdürünün makamını ilçe başkanı ve 2 kişi basıyorlar” diyen Ağırel, “Bu kaçıncı olay?” diye sordu.

 

71 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle