Hoşgeldiniz  

AK PARTİ’DEN ANLAMLI ZİYARET

Erkan Ilik | 03 Aralık 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, siyasi A- A+

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Nursel Özdemir Eğitim Kurumları yönetim kurulu başkanı Salih Dündar’ ı ziyaret etti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimi Özel Nursel Özdemir Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.  Ziyaretinde kurumdaki engelli öğrenciler ile birlikte de yakından ilgilenen Öztürk, ” Hükümetimiz engelli bireylerimizin daha sağlıklı ve refah bir yaşam sağlamaları için her türlü imkânı sağlıyor” dedi.

ÖZTÜRK, “ ENGELLİ BİREYLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Fethiye’ de yaşayan engelli bireylere rahat ortam sunmak için gerekli çalışmaları yaptıklarını ve onların her zaman yanında olduklarını ifade eden Öztürk, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile ilçemizdeki engelli kardeşlerimize yıllık eğitim veren kurumlarımızın ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Nursel Özdemir Eğitim Kurumlarını da ziyaret ettik. Hükümetimizin son 18 yıl içerisinde rehabilitasyon merkezlerine yönelik çok ciddi çalışmaları var. Engelli bireylerimizi her zaman destekliyor ve onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve beraberindeki heyete teşekkür eden Özel Nursel Özdemir Eğitim Kurumları kurucu başkanı Salih Dündar ise, “Ben kendim uzun zamandan bu yana özel eğitim camiasının içerisindeyim. Yaklaşık 25 yıldır bu sektördeyim. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile bizleri düşünerek ziyaret ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Buradaki amaç farkındalık yaratmak ve engelli bireylerimizin hatırlandığını göstermek. Zaten hükümetimiz engelli bireylerimize ve ailelerine oldukça katkıda bulunan çalışmaları gerçekleştiriyor. Ama bu çalışmalar daha da kapsamlı bir şekilde artmalı” dedi. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

117 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4642
EURO 9,0240
BIST 10,1547
ALTIN 438,14

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle