Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor

Erkan Ilik | 24 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel A- A+

Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği ve Dünya’daki tek çocuk bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 94. yılı, Fethiye’de de değişik etkinliklerle kutlanıyor. Etkinlikler kapsamında çocuk şenliği kutlamalarının 7.si, Beşkaza Meydanı’nda gerçekleştirildi. Şenliğe katılan binlerce çocuk Beşkaza Meydanı’nı doldurarak, renkli görüntülere sahne oldu. Şenliğe Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve eşi de katıldı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği ve Dünya’daki tek çocuk bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 94. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Fethiye’de de değişik etkinliklerle kutlanıyor. Beşkaza Meydanı’nda bulunan Atatürk anıtı önünde gerçekleşen çelenk töreninin ardından 7.si düzenlenen çocuk şenliği kutlamaları gerçekleştirildi. Şenliğe katılan binlerce çocuk Beşkaza Meydanı’nı doldurarak, renkli görüntülere sahne oldu. Çocuklar, meydanda kurulan stantları ziyaret ederek hem eğlendiler hem de eğlendirdiler. Şenliğe Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve eşi de katıldı. Başkan Saatcı tek tek stantları gezerek vatandaşların bayramını kutladı. Yüzlerce vatandaşın da şenlikte Başkan Saatcı ile fotoğraf çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Şenlik alanında gazetecilere açıklamada bulunan Başkan Saatcı, “Biz de çocukluk yaşadık, 23 Nisanlar kutladık. Resmi törenlerin azaltılmasına karşıyım ama stadyumda yapılan etkinlik biraz daha kısa tutulabilir. 23 Nisan’ın özüne ve ruhuna uygun olan burada yaşanan görüntülerdir. Bu ortamın hazırlanmasına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.  Atatürk’ümüzü rahmetle, minnetle, şükranla ve özlemle anıyorum” diyerek duygularını ifade etti. (FG)

23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (1) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (2) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (3) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (4) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (5) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (6) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (7) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (8) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (9) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (10) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (11) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (12) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (13) 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor (14)

 

411 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle