Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Yusuf İzzet Gökçe İlkokulu’ndan 2 İl Birincisi

Erkan Ilik | 12 Nisan 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Milli Eğitim Bakanlığı ve Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu (TAZOF) arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında düzenlenen Türkiye Akıl Ve Zeka Oyunları Turnuvası’nın Muğla il finali yapıldı.

Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu (TAZOF) ile  İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 4. Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Muğla İl Finali Muğla Bahçeşehir Kolejinde gerçekleştirildi. Yusuf İzzet Gökçe İlkokulu Sınıf Öğretmeni Üzeyir Çetin turnuvada hakem olarak görev aldı.

Öğrencilerin kıyasıya yarıştığı turnuvada İlkokul kategorisinde Fethiye İlçemizi temsil eden Yusuf İzzet Gökçe İlkokulu’ndan Alya Düzgün Equilibrio oyununda İl birincisi, Sevim Nisa Gök Pentago oyununda İl birincisi oldu. Her kategoride 1. olan öğrenciler 10-11-12 Haziran 2022’de Diyarbakır’da gerçekleştirilecek olan 4. Akıl ve Zeka Oyunları Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecekler.

Okul Müdürü Bayram Sungur, “Yapılan turnuvada Equilibrio oyunundan İl Birincisi olan Alya Düzgün ve Pentago oyununda İl Birincisi olan Sevim Nisa Gök öğrencilerimizi okulum adına tebrik ediyorum. Öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen sınıf öğretmenimiz Üzeyir Çetin ‘e ve ailelerine teşekkür ederim. Öğrencilerime 10-11-12 Haziran 2022’de Diyarbakır’da gerçekleştirilecek olan 4. Akıl ve Zeka Oyunları Türkiye Şampiyonası’nda başarılar dilerim” dedi.

65 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle