Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

YANGIN SU HAVUZLARI BOŞALINCA YARDIMA BETON FİRMALARI KOŞTU

Erkan Ilik | 05 Ağustos 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

Muğla’nın Seydikemer ilçesi Çökek mahallesinde 4 gün önce başlayan devlet vatandaş iş birliği ile söndürülen ve soğutma çalışmaları devam eden orman yangınına helikopter desteği sürerken havuzlarda su kalmayınca imdada beton firmaları yetişti. Orman yangın söndürme havuzlarındaki su bitince Yiğit Beton araçları yardıma koştu.

Seydikemer ilçesi Çökek mahallesinde 4 gündür devam eden ve kontrol altına alınan orman yangın söndürme çalışmalarını Seydikemer belediyesinden, Fethiye belediyesine, orman işletme müdürlüğü ekiplerinden gönüllü vatandaşlara kadar insan üstü bir gayret sarf ediliyor. Rüzgarın yön değiştirmesiyle zaman zaman aniden yükselen alevlere karşı vatandaşlar canla başla karşı koymaya çalışırken helikopterlerde havadan müdahalede bulunuyor. Helikopterlerin orman yangın söndürme havuzlarındaki suları hemen her sortide kullanmaları nedeniyle havuzlar boşalınca beton firmaları yardıma koştu. Yiğit Beton yetkilileri bu kez Çökek mahallesindeki yangının söndürülebilmesi için tüm araç parkını bir kez daha seferber etti. Helikopterlerin boşalttığı havuzlara Yiğit Beton araçları su doldurdu. Helikopterler uzak mesafeye  gidip gelmekten kurtuldu.

751 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle