Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Ünlü Sanatçıdan Dernek Üyelerine Gönüllü Konser

Erkan Ilik | 16 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Esat Kabaklı, Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şubesi üyelerine gönüllü konser verdi. Dinlenmek için Fethiye’yi tercih eden sevilen sanatçı, fırsat buldukça Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şubesi’ni ziyaret ediyor.

Dernek üyelerine kısa bir müzik ziyafeti çeken Esat Kabaklı, sevilen şarkılarını katılımcılarla birlikte söyledi. Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca ve üyelerle sohbet eden Esat Kabaklı, “Dinlenmek için geldiğim Fethiye’de, fırsat buldukça Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca ve üyelerini ziyaret ediyorum. Kısa bir konserimiz oldu. Şarkılarıma eşlik ettiler” dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca yaptığı açıklamada, “Sevilen sanatçı ağabeyimiz Esat Kabaklı, bizleri ziyaret etti. Dernek üyelerimize yönelik gönüllü olarak konser verdi. Hep birlikte güzel bir gün geçirdik. Ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

319 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle