Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Ünlü Münazaracı Fethiye’de İki Günlük Kampa Katıldı

Erkan Ilik | 22 Mart 2022 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet A- A+

Arg. İst Münazara Direktörü Tahsin Bilge Avcı, Fethiye’de iki gün boyunca bir araya gelerek verimli bir münazara kampı düzenledi.

Belediye Fen Lisesi ev sahipliğinde okulun Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Demet Kara ve BELFEN Münazara Kulübü’nün davetiyle başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin köklü okullarında münazara eğitimi veren ve gelenekselleşen turnuvalar düzenleyen, profesyonel münazara eğitmeni Tahsin Bilge Avcı, Fethiye’de hafta sonu iki günlük kamp süresince öğrencilerle bir araya geldi. Fethiye Anadolu Lisesi, Melsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Süleyman Yasir Ağır Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şehit Sümer Deniz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  öğretmen ve öğrencilerinin katıldığı kampta, Avcı, kampa katılan öğrenci ve öğretmenlere düşünme, analiz, hitabet becerilerini geliştirmeyi hedefleyen eğitimler verildi.

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya’nın da ziyaret ettiği kampın oldukça verimli geçtiğini ifade eden Fethiye Belediye Fen Lisesi Müdürü Alim Kuşgöz, “İki gün süren kampımıza Münazara ve Hitabet Derneği Direktörü profesyonel münazara eğitmeni Tahsin Bilge Avcı misafirimiz olmuştur. Kampımıza Fethiye’den de Fethiye Anadolu Lisesi, Melsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Süleyman Yasir Ağır Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şehit Sümer Deniz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı. Oldukça verimli bir kamp idi. Öğrencilerin interaktif olarak katıldıkları eğitimin sonraki ayağı ise mayıs ayında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile de ortak yürütülecek bir münazara turnuvası olacak” dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

112 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle