Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Ülkücülerin Abisi Milletvekili Adayı mı?

Erkan Ilik | 11 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

2023 yılında yapılacak olan genel seçimlere doğru yaklaşılırken, Fethiye’nin siyaset kulislerinde milletvekilliği adaylığı için isimler öne çıkmaya başlanırken, Fethiye Ülkü Ocakları tarafından gerçekleştirilen İftar Programının yapıldığı alandaki çelenk de kafalara soru işareti getirdi. Milliyetçi Hareket Partisinin Belediye Meclis Üyesi Cengiz Çay adına gönderilen çelenkte MHP Muğla Milletvekili Adayı notu da var idi.

2023 yılı Haziran ayında yapılacak olan genel seçimler öncesi milletvekili adaylığı için siyasi partilerden bazı isimlerin adı telafuz edilirken. Milliyetçi Hareket Partisinden de, Fethiye ve Muğla siyasetinin duayen isimlerinden, ülkücülerin abisi olarak nitelendirilen Milliyetçi Hareket Partisinin Belediye Meclis Üyesi Cengiz Çay’ın aday olacağı konuşulmaya başlandı. Çay adına Cumartesi günü Fethiye Ülkü Ocakları tarafından gerçekleştirilen İftar Programının yapıldığı alanda bulunan çelenkte “Cengiz Çay. MHP Muğla Milletvekili Adayı” yazısı bulunuyordu.

Cumhur İttifakı grubu ve Ülkücüler arasında bu konu en çok konuşulan konular arasında yer alırken, aday olup olmayacağı konusunda da Cengiz Çay herhangi bir açıklamada bulunmadı.  Haber-Hakan AYKIRI

 

78 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle