Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Üçüncü Şiir Kitabını Çıkardı

Erkan Ilik | 13 Ekim 2021 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Kültür Bakanlığı Halk Ozanı ve Şair Fahri Eryılmaz üçüncü şiir kitabı Seyrüsefer isimli şiir kitabını çıkardı. Kitabının içeriğinde sevgi ve sosyal içerikli mesajların yer aldığını ifade eden Şair Eryılmaz, “Kitabımın masraflarını çıkardıktan sonra gelirini ihtiyaç sahibi öğrencilere aktarmak için imza günü gerçekleştireceğiz” dedi.

Daha önce Sarı Gülün Gülcesi ve Mendos Yıldızlar Kaçışır Geceden isimli şiir kitaplarını yazarak sevenleri ile buluşan Kültür Bakanlığı Halk Ozanı ve Şair Fahri Eryılmaz, üçüncü şiir kitabı Seyrüsefer’i çıkarmanın mutluluğunu yaşıyor.

Çıkardığı Seyrüsefer isimli  şiir kitabı hakkında gazetemize değerlendirmelerde bulunan  Kültür Bakanlığı Halk Ozanı ve Şair Fahri Eryılmaz, “Üçüncü kitabımı çıkardım. Daha önce de Sarı Gülün Gülcesi ve Mendos Yıldızlar Kaçışır Geceden isimli şiir kitaplarımı yazmıştım. Son olarak da  Seyrüsefer isimli şiir kitabımı bitirdim ve şuan da satışa çıktı. Kitabımda genellikle sosyal içerikli ve sevda dolu şiirleri yer almaktadır. Sevginin olmadığı yerde hiçbir şey olmadığı için sevgiyi işliyoruz. Çiçek bile sevgiyle büyüyor. Dolayısıyla  şiirlerimin ana teması  sevgidir” dedi.

Ülkemizde şiir kitaplarının çok fazla okunmadığını da dile getiren Eryılmaz, “ Bu kitapları bastırırken, bütçesini kendi cebimizden oluşturuyoruz. Dolayısı ile bu masrafları çıkardıktan sonra diğer gelirlerini eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere veya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine aktarmak için bir imza günü düzenlemek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

272 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5089
EURO 11,0919
BIST 13,1594
ALTIN 544,97

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle