Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Trabzonspor Kulübü Fethiye’li Dünya Şampiyonunu Ağırladı

Erkan Ilik | 27 Nisan 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Caribou Dünya Matematik şampiyonasında kazandığı birincilikle herkesi gururlandıran Kaymakam Mustafa Karslıoğlu öğrencisi Beyza Nur Demir ve ailesini misafir ederek şampiyonluk coşkusuna ortak oldu.

Fethiye Kaymakam Mustafa Karslıoğlu 7.sınıf öğrencilerinden Beyza Nur Demir Dünyanın en zor ve en prestijli matematik yarışmalarından biri olan Kanada merkezli Uluslararası Caribou Matematik Yarışması’nda Dünya birincisi olmuştu. Bu başarısı ile herkesi gururlandıran Beyza Nur Demir’in başarısı, taraftarı olduğu Trabzonspor Kulübünün  Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun da gözünden kaçmadı. Ağaoğlu, Fethiye’li Dünya Matematik Şampiyonu Beyza Nur Demir ve ailesinin tüm  masraflarını karşılayarak Trabzon’a davet etti.

Trabzon da Beyza Nur ve ailesini bir hafta boyunca ağırlayan ve Trabzonspor-Beşiktaş maçını da  tribünden izlemesine yardımcı olan Ağaoğlu, “Trabzonspor Kulübü olarak her zaman Dünya Matematik   Şampiyonu Beyza Nur Demir ve ailesini şehrimizde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Her zaman yanında olacağız” dedi.

Çocukluk aşkı Trabzonspor Kulübünün misafiri olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Caribou Dünya Matematik şampiyonu Beyza Nur Demir, “Ahmet Ağaoğlu başkanıma ve ekibine teşekkür ediyorum. Çok mutluyum” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

46 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle