Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

“TEŞEKKÜRLER KAYMAKAM BEY…!”

Erkan Ilik | 30 Mart 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

“TEŞEKKÜRLER KAYMAKAM BEY…!”

Fethiye Kaymakamlık Binasının ve bahçesinin çehresini değiştiren, ortaya çok güzel bir görüntünün çıkmasını sağlayan Kaymakam Eyüp Fırat’a çalışmalarından dolayı vatandaşlar teşekkür etti.

2020 yılının Ağustos ayında Trabzon ilinin Of İlçesinden Fethiye Kaymakamlığına atanan ve göreve başlayan Kaymakam Eyüp Fırat,  Fethiye’de görev yaptığı 8 ay gibi kısa zaman diliminde, yaptığı çalışmalar ile  Fethiye halkının adeta gönlünde taht kurdu.

Vatandaşlar tarafından Kaymakam Eyüp Fırat’ın en başarılı çalışması da, Kaymakamlık Binasının ve bahçesinin çehresinin Fethiye İlçesine yakışır bir hal alması olarak açıklanıyor. Seydikemer İlçesinde yaşadığını ifade eden Mustafa Şen isimli vatandaş, “Fethiye’ye geldiğinde insanın ruhu açılıyor burayı görünce. Önceden tabelası olmasa Kaymakamlık binası bile olduğu belli olmuyordu. Kaymakam beyden Allah razı olsun. Fethiye’ye yakışır bina olmuş” dedi.

Fethiye’de yıllardır esnaflık yaptığını ifade eden Tunahan Uysal ise, “Fethiye’ye geçen yılın son aylarında atanan ve göreve başlayan sayın Kaymakamımızdan Allah razı olsun. Hem yaptığı hizmetler, hem de halk ile iç içe olan davranışları ve çalışmaları ile bu milletin gönlünde taht kurdu. Kaymakamlık binasının eski hali Fethiye’ye yakışmıyordu. Şimdi ise Çarşı Caddesinin en göze batan binası. Keşke diğer kamu kurum binaları ve bahçeleri de böyle olsa” diye konuştu.

SİYASİLERDE BAŞARILI BULUYOR

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Fethiye’ye geldiği günden bu yana oldukça başarılı çalışmalara imza attı. Kendisi, çalışkan, dinamik ve başarılı bir Kaymakam. Şahsımca Fethiye’ye bundan sonraki çalışmalarında da çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bu anlamda çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum ve her zamanda yanındayız” dedi.

Kendisini halkın sesi,  Kaymakam Eyüp Fırat’ı  halkın kaymakamı olarak gördüğünü ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Kaymakam bey gerçekten çok başarılı ve çalışkan bir isim. Halk tarafından da oldukça sevilen bir isim.Fethiye’deki görev süresince çok başarılı olacağını düşünüyorum. Kendisine başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Fethiye’de göreve başladığı günden bu yana gerek kişiliği, gerekse de çalışmaları ile Fethiye halkı tarafından kendisini kısa sürede sevdirdiğini söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, “Kaymakamımıza çalışmalarından dolayı MHP Fethiye ilçe örgütü adına çok teşekkür ediyorum. Biz daha da başarılı olacağını düşünüyoruz. Başarılı olması için bizde her zaman yanında olacağız” diye konuştu.

Kaymakam Eyüp Fırat’ın çalışmalarını oldukça başarılı bulduğunu ifade eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ise, “Fethiyeliler olarak oldukça başarılı ve çalışkan bir Kaymakama sahibiz. Zaten yaptığı çalışmalar ve davranışlar ile de halkımız tarafından çok sevilen bir kişi haline geldi. Bu anlamda İYİ Parti ilçe teşkilatı olarak, her zaman Kaymakamımız Eyüp Fırat’ın destekçisi ve takipçisiyiz” ifadelerinde bulundu.              Haber-Foto/Hakan AYKIRI

519 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5089
EURO 11,0919
BIST 13,1594
ALTIN 544,97

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle