Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

TAŞAR “NORMALLEŞME SÜRECİNDEN UMUTLUYUZ”

Erkan Ilik | 05 Temmuz 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, pandemi sürecinde toplu taşıma sektörü olarak olumsuz etkilendiklerini belirtti. Oda Başkanı Taşar, normalleşme süreci ile birlikte sektöre yansımaların olumlu olacağını söyledi.

Seferlerin normal bir düzene döndüğünü vurgulayan Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, ilçe genelinde devam eden altyapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle kapalı olan yolların olduğuna dikkat çekti. Oda Başkanı Taşar, bu çalışmaların tamamlanması ile trafik yoğunluğunun bir nebze de olsa azalacağını dile getirdi.

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar yaptığı açıklamada, “Kısıtlamalardan en çok etkilenen sektörlerin başında toplu taşıma sektörü oldu. Fakat bu normalleşmenin toplu taşıma sektörüne çok olumlu yansıyacağı kanaatindeyiz. Uzun süredir meslektaşlarımız belirli kısıtlamalar altında çalıştılar. Şimdi yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte geç de olsa bizde artık normalleşmeye döndük. Sıralarımız eski haline geldi. Yine eskiden olduğu gibi seferlerimize devam edeceğiz. Kısa sürse de sezonun olumlu yansımaları olacağını düşünüyorum” dedi.

Açıklamasını sürdüren Oda Başkanı Taşar, “Fethiye’de olumsuz gelişen bir trafik sorunumuz var. Pandemi dolayısıyla çok sayıda göç aldık. Belli yerlerde geçici de olsa çalışmalardan dolayı kapalı yollarımız var. Açık olan arterlerde de buna bağlı bir yoğunluğumuz var. En kısa sürede tamamlanmasını talep ediyoruz. İnşallah çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte trafik yoğunluğunun biraz daha önüne geçilir” ifadelerini kullandı.Haber-Foto /Hakan AYKIRI

214 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle