Hoşgeldiniz  

TARIM FUARI 26 MAYIS DA ZİYARETÇİLERİNE KAPILARINI AÇACAK

Erkan Ilik | 07 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

TARIM FUARI 26 MAYIS DA ZİYARETÇİLERİNE KAPILARINI AÇACAK

Güney Egenin en güçlü Tarım ve Seracılık Fuarı bu yıl 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü açılacak. Çamköy Mahallesi Semt pazaryerin de 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü dahil olmak üzere 4 gün süreyle açık kalacak olan Agritech Fethiye Tarım Ve Seracılık İhtisas Fuarı, sektörün gözde markalarını ağırlayacak.

Şirketimiz Marmaris Fuarcılık tarafından tarafından  bu yıl 10. Kez kapılarını ziyarete açacak olan Agritech Fethiye Tarım Ve Seracılık İhtisas Fuarı yeni tarihin de üreticiyle buluşuyor.

Fuara ilişkin bilgi veren Marmaris Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan, Tüm dünya da ve ülkemizde etkili olan COVİD-19 sürecinin bir çok sektör de olumsuz etkilere sebep olduğuna dikkat çekti. Fuarcılık sektörünün pandemi sürecinden 2020 yılın da direk etkilenen sektörler arasında olduğunu söyledi.

Volkan Gülcan;’Covid-19 pandemi sürecinin etkileri bu yıl sektör de iyileşme yönlü bir seyir izliyor. Hayat devam ediyor, Üretim devam ediyor. Ne üretiyorsak üretelim önce tanıtım bilinciyle pazardaki varlığımızı, bilinirliğimizi canlı ve sürdürülebilir tutmak zorundayız. ‘ şeklinde konuştu.

Daha önce 07 / 10 Nisan 2021 tarihinde yapılması ön görülen ve hazırları tamamlanan Agritech Fetiye Tarım Ve Seracılık Fuarında yeni tarih güncellemesine gidildiğini anlatıldı.

Volkan Gülcan; ‘ Yeni normal kurallarla tüm sektörlerde başlayan süreç ve son gelişmelerle artan vakalar, sektör temsilcilerinin görüşleri, seyahat etkileri, yeni tedbir ve kısıtlamalarla Agritech Fethiye Tarım Fuarını 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü açıp, 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü akşam sona erdireceğiz. COVİD tedbirleri ile güvenli alan hazırlıkları ile gerek katılımcımız, gerek ziyaretçilerimiz açısından tüm tedbirler alınmıştır’ dedi.

Agritech Fetihye Tarım Ve Seracılık Fuarında 100 firma Hedefleniyor

Volkan Gülcan, açıklamasının sonun da Muğla Valiliği ve Muğla Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, Fethiye Kaymakamlığı ve diğer İlçelerimizin Kaymakamları, Muğla il Tarım Orman Müdürlüğü ve  İlçe Müdürlükleri, Fethiye Belediyesi ve İlçe Belediyelerimiz, Fethiye Ziraat Odası ve İlçelerimizin Ziraat Odaları, Tarım Kredi Kooperatifleri, Tarım paydaşları ve Agritech Fethiye Tarım Ve Seracılık Fuarı’na desteklerini esirgemeyen kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz şeklide konuştu.

300 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle