Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Sponsorluğu Esnaf Hastanesi Üstlendi

Erkan Ilik | 31 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Fethiye Oturarak Voleybol Takımı ile Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesi arasında sponsorluk anlaşması sağlandı. Lokman Hekim Esnaf Hastanesinin sponsorluğu ile birlikte Fethiye Oturarak Voleybol Takımına İran Milli takımından iki sporcu da transfer edildi.

Fethiye’de Oturarak Voleybol Süper Lig 2’de mücadele eden takımın antrenörü Aycan İnaluk, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde Başhekim Öztürk Günal ve İlçe Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit’in katılımıyla forma reklam sponsorluk anlaşması sağlandı.

Voleybol Hocası Aycan İnaluk yaptığı açıklamada ’’Bundan 7 yıl önce Oturarak Voleybol Takımı’nı kurduk. Türkiye’de ilk önce tek lig üzerinden başlayan çalışmalar şuan iki lig olarak ayrıldı. Birinci lig ve Süper Lig. 3 yıl sonra ise takımımız Süper Lig’e çıkış yaptı. Türkiye genelinde yaklaşık 30’a yakın takım var. Son görüşmelerden sonra deplasmanlı lige dönüleceği öğrenildi. Bu bizim için iyi olacak. Bugün itibariyle de takımımıza İran’dan iki tane oyuncu transfer ettik. Süper Lig 2de mücadelemize devam ediyoruz’’ dedi.

İlçe Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, şöyle konuştu’’ Bugün bölgemizin en büyük hastanelerinden olan Esnaf Hastanesi ile sponsorluk sözleşmesi yapacağız. Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü bugün itibariyle Fethiye’nin lisanslı ve aktif lisanslı sporcu anlamında en büyük spor kulübü. İlçemizin en üst ligteki takımını barındıran tek kulüp unvanını taşıyor. Esnaf Hastanesi birçok dalda Fethiye’ye destekler verdi. Kulübümüze de sponsor oldular. Onların sayesinde İran Milli Takımı’ndan iki tane sporcu transfer ettik. İnşallah önümüzdeki yıllarda Golden Lig denilen Avrupa’da oynanan lige takılmayı başaracağız. Fethiye’ye böyle bir onur kazandırmak istiyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Esnaf Hastanesi Baş Hekimi Öztürk Günal, ’’ Sponsorluk anlaşması kulüp ve ilçemize inşallah hayırlı olur. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi olarak biz bölgemizde kültür, eğitim, spor ve sporcuyu her zaman desteklemiş bulunmaktayız. Desteklemeye de devam edeceğiz. Fethiye için sorumluluğumuzu biliyoruz. Sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu. Haber-Hakan AYKIRI

59 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle